آزمون ماک تافل اینترنتی IBT

آزمون ماک تافل اینترنتی IBT

آزمون ماک تافل اینترنتی IBT

آزمایشی تافل اینترنتی IBT در ایران (TPO)

 T.P.O آموزش آزمایشی رسمی تافل است که از طرف E.T.S طراحی شده است. این آزمون جهت رفاه حال متقاضیان علی الخصوص شهرستانی ها به دو صورت غیرحضوری و حضوری برگزار می شود.

4.4 / 5 ( 5 امتیاز )

ویژگی های شرکت درآزمون T.P.O اصلی

·         سوالات را خود کمپانی ETS طراحی کرده است.

·         با ساخت ACCOUNT در سایت ETS و وارد کردن ووچرتان آزمون خواهید داد.

·         خود ETSآزمون شما را با همان نرم افزارهایی که آزمون اصلی را تصحیح می کند تصحیح کرده و یک کارنامه تجزیه تحلیل شده کامل به شما ایمیل خواهد کرد؛ نتیجه آزمون حداکثر ۲۴ ساعت بعد از آزمون به شما اعلام می شود.

·         نمره اخذ شده با فلورانس ۵ به نمره آزمون اصلی شما نزدیک است و شما فرصت کافی دارید که تا آزمون اصلی نقاط ضعف تان را بپوشانید.

·         آخرین دوشنبه هرماه آزمون حضوری برگزار می شود.

·         داشتن اینترنت و HEADSET برای برگزاری آزمون غیرحضوری کافیست.

ویژگی های آزمون آزمایشی اصلی

·         طراحی، تصحیح و آنالیز توسط کمپانی ETS

·          دریافت نزدیکترین نمره به نتیجه نهایی درآزمون اصلی

·         امکان شرکت در آزمون به صورت حضوری و غیرحضوری

نحوه برگزاری آزمون ماک تافل

همان طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم این آزمون بسیار شبیه آزمون اینترنتی تافل است و شامل هر چهار مهارت اصلی یعنی ریدینگ ، رایتینگ ، اسپیکینگ و لیسنینگ میشود.

نرم افزار TOEFL IBT Mock Test که مورد استفاده قرار می گیرد دقیقا با همان رابط کاربری اصلی می باشد و شما همه جزییات آزمون اصلی را از نظر زمانبندی ، سرعت تایپ ، توضیحات و … تجربه خواهید کرد.

آزمون آزمایشی تافل با همان شرایط تافل اینترنتی شبیه سازی شده و در طی یک روز و در ساعت مشخصی برگزار میشود.

همچنین زمان بندی این آزمون نیز مطابق با استاندارد های   ETSاست .

نمره مهارت های Listening , Reading در همان روز آزمون به شما اعلام خواهد شد اما برای مهارت Writing با استفاده از سیستم TOEFL Criterion Service امتحان شما تصحیح می شود که طبق استاندارد های ارائه شده ETS نمره به شما ارائه می شود.

*در تمامی آزمون ها از Headphone و میکروفون استفاده می شود.*

چه کسانی باید در آزمون آزمایشی تافل شرکت کنند؟

  •   اگر شما به تازگی قصد شرکت در آزمون تافل را پیدا کردید  و می خواهید با ساختار آزمون TOEFL آشنا شوید به شما توصیه می شود در این آزمون آزمایشی شرکت کنید.
  • اگر شما در حال آماده شدن برای آزمون TOEFL هستید و می خواهید سطح مهارت خود در هر کدام از قسمت های Reading ، Listening،  Speakingو   Writingرا ارزیابی کنید، این آزمون آزمایشی را از دست ندهید. با این کار با نقاط ضعف و قوت خود آشنا میشوید و میتوانید برای تقویت مهارت های خود تلاش کنید.

هزینه آزمون آزمایشی تافل

آزمون ماک تافل دوبار در ماه برگزار میشود. روزهای برگزاری آزمون متغیر میباشد و برای ثبت نام در این آزمون باید ۳ تا ۷ روز قبل از آزمون ثبت نام را انجام دهید. برای آگاهی از هزینه دقیق و به روز میتوانید از مراکز برگزار کننده این آزمون سوال کنید.

 

فرم بیان دیدگاه