دوره عمومی مکالمه فرانسه

دوره عمومی مکالمه فرانسه

دوره عمومی مکالمه فرانسه


گروه سنی 13 سال به بالا

در این دوره کتاب Alter égo،  یکی از جدیدترین و موثرترین کتاب ها در زمینه آموزش زبان فرانسه، در پنج سطح مختلف از A1 تا C2 آموزش داده می شود .
این متد در
Alliance Francoise پاریس تدریس می گردد که بیش از 150 سال تجربه در آموزش زبان دارد و از تجربه ی بالا در تدریس زبان به دانش پژوهان خارجی برخوردار است. این روش مخصوص افراد بزرگسال می باشد و نتیجه تلاش و تجربه ی 5 استاد زبان فرانسه این دانشگاه می باشد.

مشخصات دوره:

این دوره در 20 ترم برگزار می گردد.

مدت زمان

5 هفته ( 1 ماه و یک هفته)

تعداد جلسات

16 جلسه

تعداد روز در هفته

3 روز در هفته

ساعت هر جلسه

1.5 ساعت ( 90 دقیقه)

کل ساعت آموزشی

24 ساعت آموزش

مباحث آموزشی

سری کتاب های Alter égo به همراه سی دی های آموزشی فیلم

فیلمهای آموزشی مناسب این سطح

به همراه فیلمهای نمایشی مناسب

تعداد زبان آموزان

حداقل 6 نفر

مبلغ شهریه

1 میلیون 300 هزار تومان

بعد از گذراندن دوازده ترم آزمون جامع بصورت مصاحبه شفاهی برگزار می گردد و به زبان آموز گواهینامه GCC خردسالان اعطا می گردد.

 

چرایی و کاربرد های دوره

این متد با در نظر گرفتن استاندارد آموزشی اروپا CEFR روش تدریس را طوری تدوین نموده که در آن ، زبان با بکارگیری 3 مهارت آموخته می شود ، یادگیری ، آموزش و تجربه ، در این روش زبان آموز اهمیت ویژه ای دارد و برخورد نزدیک با زبان، به وی اجازه ی کسب مهارت های خاص زبانی را می دهد . زبان آموز پیوسته چگونگی یادگیری فعال را تجربه می کند .

تمرینات بکار گرفته شده با موضوعات جالب و تشویق کننده ی، زبان آموز را با واقعیت ها در ارتباط قرار می دهد

مخاطبین دوره و اینکه دوره برای چه افرادی مناسب است.

جامعه هدف این دوره گروه سنی 14 سال به بالا می باشد:.دانش آموزان مدارس، دانشجوهای دانشگاه، مدیران شرکتها، سازمانها، ارگانها، و آژانسهای مسافرتی و تمامی علاقمندان به زبان فرانسه می توانند با شرکت در این دوره ها به اهداف دور و نزدیک خود برسند.

اهداف دوره / چه چیز هایی بدست می آورید.

پس از اتمام هر دوره زبان آموز قادر به گذراندن امتحانات معمول جهانی  TEF , DELF , DALF , TCF می باشد. مجموعه کتاب التراگو Alter Ego دارای 5 سطح می باشد که معمولا سطح 1 تا 3 آن در اکثر موسسات زبان تدریس می شود . این کتاب از مجموعه کتاب های انتشارات Hachette می باشد. سفارت فرانسه در ایران از این متد برای کلاس های بخش فرهنگی اش از آن استفاده می کند.


اشتراک در:

دپارتمان دوره:

دپارتمان زبان فرانسه

ثبت نام

فرم بیان دیدگاه